1. Úvod
  2. PERMA FILM ochrana podvozku
  3. Perma Film "vyberte si farbu a objem"

Perma Film "vyberte si farbu a objem"

antikorózna ochrana podvozku

PERMA FILM SYSTEM je tolerantný povrchový náter na podvozky automobilov, pre balastné nádrže na vodu, priemyselné objekty a zariadenia zimnej údržby c... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Doba dodania
Doručenie 26.09.2023 do 1:00. Objednajte dnes do 12:00
farba
objem
Cena pred zľavou
31,50 EUR
Ušetríte
4,50 EUR (14 % zľava)
27,00 EUR
22,50 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:008
EAN kód:4260208060176
Kompletné špecifikácie

PERMA FILM SYSTEM je tolerantný povrchový náter na podvozky automobilov, pre balastné nádrže na vodu, priemyselné objekty a zariadenia zimnej údržby ciest.  Ide o pevný antikorózny náter, ktorý odoláva aj posypovým soliam a odlietajúcim kamienkom. Pre svoje vlastnosti a dlhotrvajúcu ochranu je často používaný majiteľmi veteránov, ale aj ostatnými majiteľmi áut - vďaka schopnosti niekoľko-násobne predĺžiť životnosť podvozku.

Aplikácia - pištoľou (airless), tlakovou vzduchovou pištoľou, štetcom alebo valčekom.

Vyrába sa v troch farbách - hliník - strieborná, čierna a transparentná. Dá sa kombinovať.

Informácie o výrobku

Pre splnenie vyšších požiadaviek na ochranu balastných nádrží na vodu, sme vyvinuli produkt PERMA FILM, ktorý bol uvedený na trh v roku 2000 . K povrchu tolerantný PERMA FILM bol certifikovaný Germanisher Loyd pre opravu náterov balastných nádrží na vodu. Vzhľadom ku kompatibilite s hlboko prenikajúcim FLUID FILMom sa môže PERMA FILM systém použiť s výrazne nižšou úrovňou prípravy povrchu, ako je požadované u obvyklých farebných náterov. To môže znížiť náklady na opravy až o 80 %. PERMA FILM je v živici rozpustná zlúčenina sulfonátu vápenatého, ktorá poskytuje vysokú pasívnu ochranu proti korózii. Následne bol odskúšaný v rovnakej kombinácii s Fluid Filmom na podvozkoch automobilov a výsledok bol úchvatný.

FLUID FILM, ktorý by mal byť aplikovaný najskôr v tenkej vrstve slúži ako aktívny primer, preniká existujúcou hrdzou a povlakmi na základ materiálu, inhibuje kyslík a tým vytláča existujúcu zvyšnú vlhkosť a slúži ako základ. Vďaka vytlačeniu vody FLUID FILMom, nie je potrebné nákladné intenzívne sušenie povrchov. Pretože kombinácia FLUID FILM a PERMA FILM vytvorí pevný, odolný povrch, vnútorne flexibilne aktívny a odolný voči opotrebeniu, ktorý ponúka dokonalú ochranu.

APLIKÁCIA

Príprava povrchu: vysokotlakovo vyčistite a odstráňte hrubé nečistoty, potom povrch vysušte napríklad stlačeným vzduchom.  V tenkej vrstve naneste FLUID FILM Liquid A, Liquid NAS, alebo Liquid AR.  Pri hrubom, starom nátere naneste ešte jednu vrstvu.  Asi po 30 minútach by sa mal povrch stále jemne lesknúť, prípadné kvapôčky zotrite handrou. Odporúčaná vrstva náteru u PERMA FILMu je asi 250 µm (mikrónov).

PERMA FILM môže byť aplikovaný jednorázovo tlakovou pištoľou, viskozita môže byť upravená pridaním asi 3% FLUID FILMu Liquid A alebo komerčne dostupným rozpúšťadlom. Pri nanášaní PERMA FILMu štetcom alebo valčekom treba naniesť 2 vrstvy v odporučenej hrúbke. PERMA FILM po vytvrdnutí bude na povrchu pevný, ale flexibilný - odolá vonkajších záťažovým vplyvom ako napr. prúdu striekajúcej vody, odletujúcim kamienkom a vie sa pri mechanickom poškodení jednoducho presne opraviť.

pre balastné nádrže na vodu,

Naši významní zákazníci:

MSM Martin s.r.o.Enpay logoPerfect Colour s.r.o.Autoservis ŠtefankoKontakt na predajcuZVS

ZVS
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk