1. Úvod
  2. DOMÁCNOSTI
Od použitia v interiéri na zámkoch a kovaniach až po exteriérovú záhradnú techniku, Fluid Film ® má ďalšiu výhodu a to pridanie lesku lakovaným povrchom, zažiari plasty a nepoškodzuje tesnenia z olejom odolnej syntetickej gumy. Fluid Film ® je tiež užitočný v garáži s početnými aplikáciami pre vozidlá a nástroje, dokonca je výborný aj na mazanie bežca garážových brán a pre svoju nekvapkavosť zostane hladký a nedovolí nahromadeniu veľkých nečistôt.
 
 
Fluid Film ® je šetrnejšií produkt k životnému prostrediu, neobsahuje rozpúšťadlá a menej ako 1 percento VOC (prchavé organické zlúčeniny). Poskytuje priemyselnú silu ochrany proti korózii a mazanie bez drsných moderných chemických látok, Fluid Film ® je bezpečnejšií pre životné prostredie ako väčšina bežne používaných domácich výrobkov a ľahko ich všetky prekoná.
 
Tajomstvo je v jeho základe: Lanolín bol používaný po stáročia pre svoje silné anti-korózne, hydratačné a mazacie vlastnosti. Po prejdení zložitým výrobným procesom poskytujú výrobky Fluid Film ® vynikajúcu ochranu proti korózii a mazanie, ktoré vydrží až 36 mesiacov v interiéri. Fluid Film ® je klasifikovaný ako netoxický a bezpečný.
 
ošetrenie reťaze Fluid Film

Bicyklové a motorkové reťaze

Nastriekajte na reťaz a zotrite prebytok. Fluid Film zanecháva tenký film, ktorý nebude lepiť špinu, poskytuje dlhodobé mazanie a ochranu pred koróziou.

Fluid Film na bicykel

Bicykle

Použite FLUID FILM na mazanie spodných držiakov, prehadzovača, hlavového založenia, rozbočovače, sedlovky, skrutky a matice, ozubené kolesá, páky a brzdy. FLUID FILM je tiež vynikajúci čistič reťaze. Nastriekajte a potom zotrite handričkou prebytok. To poskytuje dlhotrvajúce mazanie, ktoré prenikne do vnútorného kolíka a nebude sa lepiť. FLUID FILM chráni reťaze zo zasekávania, zamŕzania a usadzovania veľkých nečistôt na nej.

Ochrana záhradného náradia pred hrdzou

Záhradné náradie

Fluid Film nespáli zeleň a zostane klzký, nedovolí špine a nečistotám lepiť sa na záhradné náradie.

Ochrana kosačiek Fluid Film

Kosačky na trávu

Fluid Film zabráni výskytu akejkoľvek korózii a pomôže pri odstraňovaní trávy prichytenej pod krytom.

Ošetrenie píl a nožníc Fluid Filmom

Záhradnícke nožnice a píly

To im pomôže pre ľahký chod a zabráni korózii. Fluid Film nedovolí miazge aby sa lepila.

Bezpečné uchovávanie náradia

Nástroje

Postriekajte nástroje priamo a utrite suchou handričkou, alebo nastriekajte na látku a potrite. Fluid Film zanechá tenký film, ktorý bude poskytovať dlhodobú ochranu. Všetko náradie a zariadenia možete uskladniť.

Udržiavanie zámkov aby fungovali

Zámky

Nastriekajte malé množstvo Fluid filmu do zámkov. Nezamrznú, aplikácia je potrebná hlavne pre chladné počasie, poskytuje dlhodobé mazanie.

Ošetrenie zbraní

Zbrane

Zbrane: nastriekajte FLUID FILM na handru a potom potrite zbraň, ostane tenký film, ktorý nezanechá odtlačky prstov alebo neostane na rukách alebo šatách. Poskytuje nelepivý mechanizmus mazania. Použite na skrutky, hlavne a zásobníky. Nespôsobí zakalenie. Vynikajúci pre použitie na čierny prachových zbraniach a pre prevenciu voči vlhkosti.

Ľahký posun koľají

Posuvné dvere

Nastriekajte malé množstvo pozdĺž koľají. Budú sa pohybovať hladko a voľne dlhšiu dobu.

furik

Fúrik

Fluid Film bude mazať kolesá, ochráni koliesko pred hrdzou, a pôsobiť ako uvoľnovacie činidlo pre materiály vnútri.

Lode

NastriekajteFLUID FILM na celý motor, elektrické prípojky, kovanie, vložky, zámky, káble, tiahla, ozubené kolesá, všetky kovy pre ochranu proti korózii. FLUID FILM vyleští plasty a ochráni a vyleští kovové zábradlia. Vynikajúca ochrana pre zazimovanie. Na lodné prívesy, použite na všetky elektrické pripojenia pre systém osvetlenia, pružiny listového pérovania a závesné ramená, valčeky trupu (ložiská alebo puzdra), pripojenie závesnej spojky, gule, nástavcov výšky, navijak, a všetky exponované kovy.

Jetski - vodny skuter

Jetski

Nastriekajte FLUID FILM na celý motor, elektrické prípojky, škrtiace klapky (vonkajšie), reverznú páku vačky, káble (do bovdenu), spodok motora / trysku, a ložisko riadenia. Môžete ho tiež použiť na súčasť plastového obloženia.

Dažďové odkvapy

Nástrek ľahkého filmu, pomôže zabrániť lepeniu sa špiny a lístia a tvorbe ľadu.

 ĎALŠIE APLIKÁCIE

Stožiare pre vtáčie búdky, zabrániť zvieratám a škodcom od lezenia

Mechanizmus zásuviek

Garážové brány / valčeky, kolieska

Západky dverí a zámkov

Nožnice na živé ploty a strihače

Závesy dverí

Mechanizmus v oknách

Kovové boxy na náradie

Vybavenie ihrísk

Zastaví pískanie/škripot

Dverné a skriňové pánty

Korby nákladných automobilov

Pneumatické náradie 

Naši významní zákazníci:

MSM Martin s.r.o.Enpay logoPerfect Colour s.r.o.Autoservis ŠtefankoKontakt na predajcuZVS

ZVS
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk