1. Úvod
  2. ČO JE FLUID FILM?
Zoznámte sa s rodinou produktov FLUID FILM

Produkty Fluid FILM ponúkajú silnú ochranu proti korózii pre všetky kovy a vynikajúce mazanie všetkých pohyblivých častí. Sú dlhotrvajúce, tixotropné tekutiny a gély, ktoré sú používané už viac ako 60 rokov vo vysoko korozívnom prostredí morských lodí a pobrežných vrtných súprav.

Naviac, nedávno boli zavedené a úspešne sú využívané pri údržbe zelene a záhrad, letectve a automobilovom priemysle, ako aj poskytujú ekologicky priaznivejšie riešenie pre domácu údržbu.

Zariadenia, kde sa používajú zahŕňajú Americkú vládu a vojsko, komerčný rybolov, plynárenské spoločnosti, poľnohospodárstvo, soľné bane, elektrárne a priemyselné podniky.

FLUID FILM je vyrobený zo špeciálne spracovaného prírodného vosku z vlny, vysoko rafinovaných ropných olejov a vybraných látok aby poskytoval zábranu korózii, penetráciu, vlhčenie kovov a vodoodpudivosť. Tieto dlhodobo pôsobiace výrobky neobsahujú žiadne rozpúšťadlá, nevyschýňajú a preniknú až na základ všetkých kovov, poskytujú ochranu proti korózii v prírodných aj priemyselných prostrediach.

Silne skorodované a / alebo zaseknuté časti, ako sú matice, skrutky, hriadele, atď, ktoré by sa za normálnych okolností poškodili pri údržbe, môžu byť zachránené použitím FLUID FILMu.

Charakteristika Fluid Filmu

Fluid Film neobsahuje žiadne rozpúšťadlá ani riedidlá, nie je toxický, dobre sa znáša s mazacími a hydraulickými olejmi, má vynikajúcu vzlínavosť a priľnavosť, vysoký bod vzplanutia a za okolitých teplôt netvorí plyny.

Má výnimočnú schopnosť vytláčať a odpudzovať vodu.

Neprchavý organický obsah Fluid Filmu je šetrný voči životnému prostrediu a má dlhší mazací a antikorózny účinok oproti výrobkom na báze ropných produktov.

Pre svoje vynikajúce penetračné vlastnosti má Fluid Film schopnosť prestupovať aj v mikroskopicky jemných trhlinkách cez pevne usadené častice hrdze až na zdravý kov a tým zabraňuje ďalšiemu šíreniu korózie.

Antikorózny ochranný prostriedok Fluid Film má veľmi dobrú roztierateľnosť a znášanlivosť s lakmi, mazacími a hydraulickými olejmi a neškodí tesniacim materiálom hydraulických systémov.

Fluid Film sa nanáša na ošetrované časti nástrekom, štetcom, valčekom, naplavovaním alebo máčaním, ochranný film nakonzervovaných strojov nie je nutné pri ich uvedení do prevádzky odstraňovať.

Hustota výrobkov:

Fluid Film má rôznu hustotu

Prečo ešte FLUID FILM pretromfne svoju konkurenciu?

 

FLUID FILM znamená o 77,5% viac použiteľného produktu!

Podľa vykonaných testov, výsledok je uvedený v tabuľke nižšie, na dosiahnutie rovnakej účinnosti ako s Fluid Filmom potrebujete vyše trojnásobný objem produktu WD40. Navyše Fluid Film môžete použiť aj na elektrické pripojenia pretože je nevodivý, nekvapká, nevysychá, neodparuje sa, neobsahuje silikóny ani alkohol a je šetrný k životnému prostrediu!

 

Antikorozívne produkty - obsah účinných látok

Na hrdzu najlepšie riešenie - boj s koróziou

Naši významní zákazníci:

MSM Martin s.r.o.Enpay logoPerfect Colour s.r.o.Autoservis ŠtefankoKontakt na predajcuZVS

ZVS
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk