1. Úvod
  2. PRIEMYSEL
  3. Automobilový priemysel
FLUID FILM je výnimočnou voľbou pre použitie v automobilovom priemysle

 

Ničivá sila korózie je tou najväčšou hrozbou pre vaše vozidlo. Neustála expozícia na širokú škálu prvkov, ako sú slnko, dážď, vietor a sneh môže viesť k rýchlemu poškodeniu kovu, a to nielen zhoršenie vzhľadu a znehodnoteniu, ale aj nebezpečné zníženie bezpečnosti. Posypová soľ a nečistoty tiež pôsobia a prichycujú sa na podvozky, zožierajú kov a elektrické spoje.

 

FLUID FILM je vyrobený pomocou zložitého zahrievania a procesu miešania, ktorý kombinuje nerafinovaný vosk z vlny so selektívnymi protichodnými látkami a inhibítormi korózie, vytvára jedinečnú lanolínovú formuláciu, ktorá pri kontakte zastaví existujúcu hrdzu. Penetráciou sa vytvorí povrch so samo-liečiacou bariérou, ktorá je vždy aktívna a nevytvorí trhlinu, alebo puklinu, chráni podvozok vozidla a nenatreté kovové časti na dlhšiu dobu. Je bezpečný pri použití na všetkých kovoch, zastaví pukliny v chróme, neublíži farbe alebo plastu, a má výnimočné mazacie vlastnosti, odstraňuje vŕzganie a zabezpečí dlhotrvajúce mazanie všetkým pohyblivým dielom.

 

Elektricky nevodivý FLUID FILM má vysokú teplotu vzplanutia a tenké, flexibilné zloženie, čo je ideálna ochrana pre batériové svorky a elektrické spoje.

 

Pozornosť si treba dať v okolí oleju neodolných gumových výrobkov. Môže spôsobiť opuch. Fluid Film môže zjemniť niektoré nátery podvozku vozidiel. Informujte sa u predajcu / výrobcu vozidla o zlučiteľnosti.

Svorky akumulátora

FLUID FILM je nevodivý, takže čistý okolo svoriek batérie, zaistite pripojenie a potom streknite FLUID FILM. Neuschýnajúce vlastnosti FLUID FILMu poskytujú dlhodobú ochranu v tejto aplikácii. FLUID FILM tiež udržiava batérie bez hrdzavenia. Nechránené svorky môžu viesť ku korózii káblového zväzku, čo znamená nákladné opravy.

Chróm

Ochráni a zažiari všetok chróm, napríklad rámy a kolesá, a nedovolí muchám prilepiť sa na chróm nárazníkov. Neschnúce vlastnosti FLUID FILMu poskytujú dlhodobú ochranu v tejto aplikácii. FLUID FILM zastaví kvitnutie chrómu a ochráni chrómované kolesá pred poškodením od prachu z brzdových platničiek.

Zámky / Pánty / Pásy

FLUID FILM poskytuje hladkú, dlhotrvajúcu lubrikáciu, ktorá môže trvať až 36 mesiacov v zámkoch, alebo pántoch a sedadlových koľajniciach za normálnych prevádzkových podmienok. Tiež zamedzuje zamŕzanie zámkov, a to aj v teplotách hlboko pod bodom mrazu. Stačí malé množstvo aby išli zámky hladko. Skvelé pre opravu problémových zámkov.

Ochrana podvozku

Podvozky

FLUID FILM preniká na základ kovu, poskytuje trvalú, ochrannú bariéru pred korozívnym účinkom soli, vápnika a chloridu sodného, pesticídov a hnojív. Ponúka jednoduchú "nekvapkajúcu" aplikáciu, FLUID FILM ponúka lacnejšiu a účinnejšiu alternatívu k štandardným náterom podvozku. Ochraňuje podvozok pred koróziou, FLUID FILM tiež zostáva mäkký a ohybný, samoopravujúci sa, nevysúša sa a nepraská. FLUID FILM sa dostane do neprístupných oblastí, poskytuje až na celý rok pevnú ochranu. Na jedno vozidlo stačí niečo vyše litra materiálu. Aplikovať pomocou štandardnej pištole na podvozky alebo airless postrekovača.

Aplikácia FLUID FILM

Podvozok bez ochrany FLUID FILM

Klasický podvozok auta

 

Po aplikácii FLUID FILM

Ochrana podvozku

Naši významní zákazníci:

MSM Martin s.r.o.Enpay logoPerfect Colour s.r.o.Autoservis ŠtefankoKontakt na predajcuZVS

ZVS
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk