1. Úvod
  2. PRIEMYSEL
  3. Golf, park, krajina

FLUID FILM, ideálnou voľbou pre údržbu krajiny

 

Trávnik a záhradná technika je v neustálej expozícii voči vysoko agresívnym látkam ako sú hnojivá, pesticídy, výdatné dažde a vysoká vlhkosť. Najlepšia ochrana pred týmito prvkami je systematický program údržby. Zanedbané zariadenia môžu stáť čas, peniaze a viesť k predčasnému nahradeniu samotného zariadenia.


S jedným produktom (FLUID FILM), ktorý môže slúžiť ako mazivo, penetrant a prevencia hrdzi / korózii šetrí čas, peniaze a pomáha znižovať opotrebenie zariadenia. Obsahuje unikátnu lanolínovú základňu a je úplne bez obsahu rozpúšťadiel, FLUID FILM preto menej zaťažuje životné prostredie. FLUID FILM tiež nespáli zeleň alebo nezamrzne a to ho robí ideálnym pre celoročnú údržbu.


Krása krajiny je veľká časť golfového zážitku. FLUID FILM pomáha udržiavať tú krásu a zamerať sa na kvalitu životného prostredia keď je použitý na zariadeniach golfového ihriska. Dosiahnutím výnimočnej kvality výkonu, FLUID FILM je turnajový majster údržbových zariadení.

Aplikácie v golfe, záhradách a krajine.

Nožnice na živé ploty a záhradnícke nožnice

FLUID FILM je vynikajúci na mazanie a pôsobí ako prevencia proti korózii na nožniciach a zastrihovačoch. Preniká hlboko, udržuje nože dobre namazané. FLUID FILM tiež nespáli zeleň rezacími zariadeniami a odpudzuje miazgu a nečistoty od nožov pre ľahké čistenie.

Kosačky

Jedným z miest, ktoré je potrebné pravidelne kontrolovať je spodok kosačiek. Ak sa nečistoty (kusy trávniku, atď) prilepia a neodstránia môžu rýchlo skorodovať spodok, skracujú životnosť ložísk na hriadeľoch a tiež prispieť k chorobám trávnika. FLUID FILM môže byť aplikovaný na vlhký povrch a zanechá nevysušivý povlak, ktorý odreže všetok kyslík z povrchu a vytvára ochrannú bariéru, ktorá zabraňuje vzniku korózie.

 

Pre jeho nevysušivú charakteristiku, FLUID FILM tiež pracuje ako uvoľnovacie činidlo, pomáha zabrániť tráve a nečistotám lepiť sa. FLUID FILM tiež nablíska kovy a plasty čím zachová vzhľad strojov čisto a profesionálne.

Zariadenia na hnojenie

Pre aplikátory je údržba nutnosťou. Postriekajte aplikátor po použití aby sa odstránili všetky osivá a hnojivá, potom aplikujte vrstvu FLUID FILMu. FLUID FILM neublíži farbe ani plastom ale všetkým kovom poskytne kompletnú ochranu proti korózii.

Naši významní zákazníci:

MSM Martin s.r.o.Enpay logoPerfect Colour s.r.o.Autoservis ŠtefankoKontakt na predajcuZVS

ZVS
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk