1. Úvod
  2. PRIEMYSEL
FLUID FILM je potrebný pre údržbu poľnohospodárskej techniky

 

Aplikacia Fluid Film na polnohospodarsku techniku

 

Použitie FLUID FILM v poľnohospodárstve pomáha predĺžiť údržbové plány, čo vedie k významným úsporám nákladov a integrity zariadenia.

Jemná, aktívna vrstva FLUID FILMu preniká na základ kovu, kde sa rozširuje aby vytvorila impozantnú, ochrannú bariéru, ktorá zabraňuje korózii na molekulárnej úrovni.

Neobsahujúc rozpúšťadlá sa FLUID FILM neodparuje, poskytuje trvalé mazanie a účinnú ochranu pre zariadenia v prevádzke, pri skladovaní a pri preprave.

FLUID FILM tiež chráni zariadenia pred atmosférickou koróziou v skladovacích zariadeniach a kovy vystavené živočíšnym odpadom.

Pôvod vo vosku z vlny znamená že Fluid Film je klasifikovaný ako netoxický a bezpečný pričom nespáli zeleň pri použití na rezných plochách.

V drsnom podnebí alebo podmienkach FLUID FILM nemrzne a udrží si hladkú konzistenciu, chráni reťaze a pohyblivé časti od viazania alebo prilepovania špiny a nečistôt.

S vysokým bodom vzplanutia, výnimočnou vodoodpudivosťou a nevodivými vlastnostťami je FLUID FILM ideálny na ochranu pre batériové svorky a elektrické prípojky.

FLUID FILM tiež prináša lesk späť na slnkom poškodené povlaky a pomáha predchádzať lepeniu nečistôt a bahnu zo zatvrdnutia na lakovaných povrchov.

Aplikátory a striekače na tekuté hnojivo

Nalejte FLUID FILM do prívodu, zapnite čerpadlo a pretočte raz alebo dvakrát, aby ste si boli istý že kvapalina je všade. Keď príde čas použiť striekačku znovu, bude v bezchybnom stave. FLUID FILM Liquid funguje dobre aj v týchto prípadoch.

Svorky batérií

FLUID FILM je nevodivý, takže očistite okolo svoriek batérie, pripojte svorky a potom nastriekajte FLUID FILM.  Nevysúšajúce vlastnosti FLUID FILMu poskytujú dlhodobú ochranu v tejto aplikácii. FLUID FILM tiež udržiava batérie bez korózie.  Nechránené terminály môžu viesť ku korózii káblového zväzku, čo znamená drahé opravy.

Reťaze

FLUID FILM preniká do vnútra reťaze, bráni opotrebovaniu a umožňuje dlhodobejšie mazanie. Vytlačením všetkej obsiahnutej vody, zanecháva bariéru ochrany s dostatočnou silou neodletieť ani sa nezmyť vodou. V prašnom prostredí, FLUID FILM odoláva prichycovaniu nečistôt v dôsledku jeho hladkej a neprilnavej konzistencie. FLUID FILM drží v širokom pásme teplôt, odoláva vysokej vlhkosti a pretože nezamŕza, zabraňuje zasekávaniu reťaze kvôli zamrznutej vode v článkoch reťaze. FLUID FILM potvrdil predĺženie životnosti reťazí pohybového pohonu v soľných kombajnoch až o 300%.

FLUID FILM je výnimočnou voľbou pre použitie v automobilovom priemysle

 

Ničivá sila korózie je tou najväčšou hrozbou pre vaše vozidlo. Neustála expozícia na širokú škálu prvkov, ako sú slnko, dážď, vietor a sneh môže viesť k rýchlemu poškodeniu kovu, a to nielen zhoršenie vzhľadu a znehodnoteniu, ale aj nebezpečné zníženie bezpečnosti. Posypová soľ a nečistoty tiež pôsobia a prichycujú sa na podvozky, zožierajú kov a elektrické spoje. FLUID FILM je vyrobený pomocou zložitého zahrievania a procesu miešania, ktorý kombinuje nerafinovaný vosk z vlny so selektívnymi protichodnými látkami a inhibítormi korózie, vytvára jedinečnú lanolínovú formuláciu, ktorá pri kontakte zastaví existujúcu hrdzu. Penetráciou sa vytvorí povrch so samo-liečiacou bariérou, ktorá je vždy aktívna a nevytvorí trhlinu, alebo puklinu, chráni podvozok vozidla a nenatreté kovové časti na dlhšiu dobu. Je bezpečný pri použití na všetkých kovoch, zastaví pukliny v chróme, neublíži farbe alebo plastu, a má výnimočné mazacie vlastnosti, odstraňuje vŕzganie a zabezpečí dlhotrvajúce mazanie všetkým pohyblivým dielom. Elektricky nevodivý FLUID FILM má vysokú teplotu vzplanutia a tenké, flexibilné zloženie, čo je ideálna ochrana pre batériové svorky a elektrické spoje.
Pozornosť si treba dať v okolí oleju neodolných gumových výrobkov. Môže spôsobiť opuch. Fluid Film môže zjemniť niektoré nátery podvozku vozidiel. Informujte sa u predajcu / výrobcu vozidla o zlučiteľnosti.

Svorky akumulátora

FLUID FILM je nevodivý, takže čistý okolo svoriek batérie, zaistite pripojenie a potom streknite FLUID FILM. Neuschýnajúce vlastnosti FLUID FILMu poskytujú dlhodobú ochranu v tejto aplikácii. FLUID FILM tiež udržiava batérie bez hrdzavenia. Nechránené svorky môžu viesť ku korózii káblového zväzku, čo znamená nákladné opravy.

Chróm

Ochráni a zažiari všetok chróm, napríklad rámy a kolesá, a nedovolí muchám prilepiť sa na chróm nárazníkov. Neschnúce vlastnosti FLUID FILMu poskytujú dlhodobú ochranu v tejto aplikácii. FLUID FILM zastaví kvitnutie chrómu a ochráni chrómované kolesá pred poškodením od prachu z brzdových platničiek.

Zámky / Pánty / Pásy

FLUID FILM poskytuje hladkú, dlhotrvajúcu lubrikáciu, ktorá môže trvať až 36 mesiacov v zámkoch, alebo pántoch a sedadlových koľajniciach za normálnych prevádzkových podmienok. Tiež zamedzuje zamŕzanie zámkov, a to aj v teplotách hlboko pod bodom mrazu. Stačí malé množstvo aby išli zámky hladko. Skvelé pre opravu problémových zámkov.

Podvozky

FLUID FILM preniká na základ kovu, poskytuje trvalú, ochrannú bariéru pred korozívnym účinkom soli, vápnika a chloridu sodného, pesticídov a hnojív. Ponúka jednoduchú "nekvapkajúcu" aplikáciu, FLUID FILM ponúka lacnejšiu a účinnejšiu alternatívu k štandardným náterom podvozku. Ochraňuje podvozok pred koróziou, FLUID FILM tiež zostáva mäkký a ohybný, samoopravujúci sa, nevysúšavý, a nepraská. FLUID FILM sa dostane do neprístupných oblastí, poskytuje až na celý rok pevnú ochranu. Na jedno vozidlo stačí niečo vyše litra materiálu. Aplikovať pomocou štandardnej pištole na podvozky alebo airless postrekovača.

FLUID FILM predčil očakávania a požiadavky v leteckom a kozmickom priemysle

 

V kritickom vesmírnom aleteckompriemysle, prevencia korózieamazivámôžučeliťobrovskému arozsiahlemu počtu testovna dosiahnutieschválenia. FLUID FILM čelilintenzívnemu vládnemudohľadu vo výskumnýchlaboratóriáchtak pokročilýchakoje BoeingSpaceSystemsDivisionpre použitie naraketopláneaBoeingEngineering Materials and Process Laboratorypre použitie nahliníkovýchzliatinách, ktorý predčil požiadavkyaočakávania, čo vkonečnomdôsledku prispelo k zníženiu nákladovnaúdržbu.

FLUIDFILMsa ukázaltakúčinnýv týchtoodvetviach, žebol predpísaný americkýmnámorníctvom/armádou/MarineCorps, SundstrandAerospace, Boeing, USCoastGuard, USNationalGuard, SikorskyvrtuľníkyaDeltaAirlinesprepoužitieFLUIDFILMv roznych aplikáciách.
Americké vojenskéletectvo, vsúladesMil-C-16173-E Grade2, vykonaltestovanieFLUIDFILM. FLUIDFILMpredčilvšetkypožiadavkynavýdrž.

Lietadláavrtuľníky

Vnútornémechanizmyzamykaniadvería prídavné zariadenie.
Interiérovýzatvárací mechanizmusdverí a príslušenstvo.
Katapultovacie mechanizmya príslušenstvo.
Zamykacie vypínače.
Všetky pánty.
Všetkyvonkajšietyče katapultu apružiny
Miesta pripevnenia palovových nádrží.
Loľaje
avalčeky nákladnýchdverí.
Svorkybatérieochranaprotikorózii.
Ložiská mechanizmu hlavnýchdverí.
Oblasti, ktorévyžadujú ľahkéolejovémazanieaochranuprotikorózii.
Uvoľnenie zachytených, zhrdzavených, skorodovanýchaleboinak zaseknutých ložísk, púzdier, valčekovaspojovačov.
Všetkydverové západky.

Diely z horčíka

FLUIDFILMsa ukázaltakúspešný naochranuhorčíka, že SundstrandAerospacenapísalčíslošpecifikácieMS02-43-01 preFLUIDFILM, ktorýsa terazvyužívavcelomhelikoptérovom priemysle.

Tiahla ovládania letu

PoužiteFLUIDFILMLiquidA navnútornústranurúrkyana
vonkajšieplôchy adaptéra/zoslabovača po prispôsobení aby sa zapuzdril celý nastaviteľnýkoniec. PoužiteFLUIDFILM liquid ARnavšetkyvnútornéavonkajšiezávitovépovrchypredmontážoutiahla.

PobrežnástrážAirStationClearwater ohodnotilaFluidFilmARna ovládači tyčíriadenia
azistil, žeje"veľmi účinný" pretúto aplikáciu.

Lodné prívesy

Použie FLUID FILM na všetky elektrické pripojenia pre osvetľovacie systémy, pružiny listových pér a držiaky pružín, valčeky trupu (ložiská alebo púzdra), pripojenie závesnej spojky, gule, nastavcov výšky, navijak, a akýkoľvek obnažený kov.

FLUID FILM zadekluje otvory pred koróziou

 

Silný výkon FLUID FILMu začína s prirodzenými hydratačnými a vodoodpudivými vlastnosťami lanolínu, vaužíva povahu vlastnej ochrany v drsných klimatických podmienkach a prostrediach. Náter FLUID FULMu vytvorí vzduchotesný štít, ktorý ochráni kovy v najviac korozívnom prostredí, ale zostáva bezpečný na farbe a plastoch. Poddajný, aktívny a hladký, FLUID FILM jemný náter preniká a migruje bez odparovania, zanecháva expanzívnu, nevodivú vrstvu, ktorá je vysoko odolná proti zmývaniu vodou a agresívnymi prvkami.

Elektronické zariadenia

FLUID FILM je nevodivý a neublíži elektrický pripojeniam. Uistite sa, že káble sú spojené pred použitím FLUID FILMu. Bude chrániť poistkovú skrinku aj spoje.

Rybárske náčinie

Jemne natrite aby ste náčinie uchránili pred morskou soľou. Použite FLUID FILM na mazanie skrutiek, ložísk, čapov, vlečné podložky aj ako na ochranný náter.

FLUID FILM je ideálnou voľbou pre údržbu krajiny

 

Trávnik a záhradná technika je v neustálej expozícii voči vysoko agresívnym látkam ako sú hnojivá, pesticídy, výdatné dažde a vysoká vlhkosť. Najlepšia ochrana pred týmito prvkami je systematický program údržby. Zanedbané zariadenia môžu stáť čas, peniaze a viesť k predčasnému nahradeniu samotného zariadenia.


S jedným produktom (FLUID FILM), ktorý môže slúžiť ako mazivo, penetrant a prevencia hrdzi / korózii šetrí čas, peniaze a pomáha znižovať opotrebenie zariadenia. Obsahuje unikátnu lanolínovú základňu a je úplne bez obsahu rozpúšťadiel, FLUID FILM preto menej zaťažuje životné prostredie. FLUID FILM tiež nespáli zeleň alebo nezamrzne a to ho robí ideálnym pre celoročnú údržbu.


Krása krajiny je veľká časť golfového zážitku. FLUID FILM pomáha udržiavať tú krásu a zamerať sa na kvalitu životného prostredia keď je použitý na zariadeniach golfového ihriska. Dosiahnutím výnimočnej kvality výkonu, FLUID FILM je turnajový majster údržbových zariadení.

Aplikácie v golfe, záhradách a krajine.

 

Nožnice na živé ploty a záhradnícke nožnice

FLUID FILM je vynikajúci na mazanie a pôsobí ako prevencia proti korózii na nožniciach a zastrihovačoch. Preniká hlboko, udržuje nože dobre namazané. FLUID FILM tiež nespáli zeleň rezacími zariadeniami a odpudzuje miazgu a nečistoty od nožov pre ľahké čistenie.

 

Traktorové kosačky

Jedným z miest, ktoré je potrebné pravidelne kontrolovať je spodok kosačiek. Ak sa nečistoty (kusy trávniku, atď) prilepia a neodstránia môžu rýchlo skorodovať spodok, skracujú životnosť ložísk na hriadeľoch a tiež prispieť k chorobám trávnika. FLUID FILM môže byť aplikovaný na vlhký povrch a zanechá nevysušivý povlak, ktorý odreže všetok kyslík z povrchu a vytvára ochrannú bariéru, ktorá zabraňuje vzniku korózie. Pre jeho nevysušivú charakteristiku, FLUID FILM tiež pracuje ako uvoľnovacie činidlo, pomáha zabrániť tráve a nečistotám lepiť sa. FLUID FILM tiež nablíska kovy a plasty čím zachová vzhľad strojov čisto a profesionálne.

Zariadenia na hnojenie

Pre aplikátory je údržba nutnosťou. Postriekajte aplikátor po použití aby sa odstránili všetky osivá a hnojivá, potom aplikujte vrstvu FLUID FILMu. FLUID FILM neublíži farbe ani plastom ale všetkým kovom poskytne kompletnú ochranu proti korózii.

Zazimovanie

Vybavenie, ktoré nie je riadne udržiavané, alebo vhodne skladované počas zimných mesiacov môže znamenať podstatné zvyšenie nákladov keď príde jar. Ťažké zariadenia používané počas zimných mesiacov si vyžadujú osobitnú starostlivosť. Správna údržba počas tohto obdobia môže pomôcť znížiť stres spojený so sezónou chladného počasia. Požiadavky na batérie sú tiež vyššie v zimných mesiacoch, zatiaľ čo ich produkcia je nižšia, takže správna starostlivosť o batérie je dôležitou súčasťou údržby zariadení. FLUID FILM účinne zastaví prípadnú koróziu, čo umožní batériam pracovať s optimálnym výdajom počas tohto obdobia. Na zariadeniach skladovaným vo vnútri alebo vonku, malá dávka FLUID FILM zabrani korózii. Pre zariadenia skladované v blízkosti hnojív, FLUID FILM chráni všetky kovy od atmosférických vplyvov.

Naši významní zákazníci:

MSM Martin s.r.o.Enpay logoPerfect Colour s.r.o.Autoservis ŠtefankoKontakt na predajcuZVS

ZVS
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk