1. Úvod
  2. PRIEMYSEL
  3. Zemné stroje, komunálna tech.
Najvšestrannejší produkt na zimnú údržbu

 

Zariadenia používané počas zimy sú citlivé na prírodné a priemyselné prvky, ktoré sa vyskytujú v tejto sezóne. Nepriazeň počasia a cestná posypová soľ sú veľmi deštruktívne pre kovy a elektrické pripojenie. Vozidlá jazdiace po solených cestách čelia konštantnému prívalu veľmi agresívnych chemikálií používaných na cestnú údržbu. Tieto chemikálie sda prilepujú na kovy a podvozky, rekryštalizujú keď schnú.

 


FLUID FILM nezamrzne, zostáva aktívny na kovových povrchoch. Penetrovaním na kovové póry, FLUID FILM vytvorí vzduchotesný uzáver, ktorý zablokuje posypovú soľ a vlhkosť z ciest. Ostáva hladký v teplotách pod bodom mrazu, FLUID FILM je vynikajúcevuvoľňovacie činidlo na sneh, čo napomáha aby sa sneh a ľad nevytváral alebo neprilepil na kov.

 

FLUID FILM je tiež ideálny produkt pre zazimovanie strojov vnútri alebo odstavených vonku.

Opatrnosť je potrebná pri aplikácii na gumové výrobky ktoré nie sú odolné olejom. Môže spôsobiť opuch. Fluid Film môže zjemniť niektoré nátery podvozkov vozidiel. Informujte sa u predajcu / výrobcu vozidla o zlúčiteľnosti.

 
 

Reťaze

FLUID FILM preniká do vnútra reťaze, bráni opotrebovaniu a umožňuje lepšie mazanie. Vytlačí všetku uväznenú vodou, zanecháva dostatočnú bariéru ochrany a odoláva odleteniu a zmytiu vodou. V prašnom prostredí, FLUID FILM odoláva zachycovaniu nečistôt v dôsledku jeho hladkej a neprilnavej konzistencie. FLUID FILM drží v širokom rozmedzí teplôt, odoláva vysokej vlhkosti, a pretože nezamŕza, zabraňuje zaseknutiu reťaze kvôli zamrznutej vode na nej. FLUID FILM predĺžil životnosť reťaze pohybového pohonu u strojov na zber soli až o 300%.

 

Snežné pluhy - Ratráky

FLUID FILM chráni celý pluh, vrátane všetkých elektrických prípojok, kľbov, skrutky, matice, reťaze, kovové káble, a podvozok proti korózii. Zostáva hladký v teplotách pod bodom mrazu, FLUID FILM tiež nedovolí snehu a ľadu nalepovať sa na kovy a plasty, ako aj radlicu a svetlomety.

Bágre a stroje pre ťažbu z vody a sucha

 

bager smol

 

Impregnácia a ošetrenie všetkých kovových a nekovových súčiastok,lakovaných povrchov karosérií ktoré chceme chrániť proti oxidácii a korózii.

 

Zemné stroje pre povrchové práce

 

Celkový nástrek strojov a zariadení vystavených permanentným klimatickým podmienkam či už počas pracovného procesu alebo odstávkach napomáha ako aj odďaľuje proces starnutia povrchov, lakov, namáhaných častí oderom a agresívnymi podmienkami v pracovnom procese.

 

Predlžuje procesy údržby a v prípade opráv sa minimalizujú problémy s demontážou a montážou jednotlivých dielcov a náhradných súčiastok čím sa minimalizujú prestoje a zvyšuje produktivita a účinnosť celého pracovného procesu.

 

bagerJcbVyklapaceBobcatStrojeTazba

Naši významní zákazníci:

MSM Martin s.r.o.Enpay logoPerfect Colour s.r.o.Autoservis ŠtefankoKontakt na predajcuZVS

ZVS
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk