Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

 

Neškodíme životnému prostrediu

Máme partnerov v Bratislave a Čadci, kde si možete kúpiť sprej FLUID FILM AS R 400ml a objednať náš celý sortiment.

Kontakty v sekcii FAQ/Predajne - Predajne

 

Fluid Film v reálnom živote, fotka od nášho zákazníka.


Pred aplikáciou Fluid Film

pred aplikáciou


4 mesiace po aplikácii (bola menená brzdová hadička)

Po aplikacii Fluid Filmu

NAJPREDÁVANEJŠÍ

iba na e-shope 9,90 EUR

TOVAR V AKCII

iba na e-shope 30,00 EUR
iba na e-shope 20,50 EUR

Pridajte sa k nám 

 

Spojte sa s nami  


DOMÁCNOSTI » Lode, motory a jetsky

Lode

NastriekajteFLUID FILM na celý motor, elektrické prípojky, kovanie, vložky, zámky, káble, tiahla, ozubené kolesá, všetky kovy pre ochranu proti korózii. FLUID FILM vyleští plasty a ochráni a vyleští kovové zábradlia. Vynikajúca ochrana pre zazimovanie. Na lodné prívesy, použite na všetky elektrické pripojenia pre systém osvetlenia, pružiny listového pérovania a závesné ramená, valčeky trupu (ložiská alebo puzdra), pripojenie závesnej spojky, gule, nástavcov výšky, navijak, a všetky exponované kovy.

Jetski

Nastriekajte FLUID FILM na celý motor, elektrické prípojky, škrtiace klapky (vonkajšie), reverznú páku vačky, káble (do bovdenu), spodok motora / trysku, a ložisko riadenia. Môžete ho tiež použiť na súčasť plastového obloženia.

Lodné prívesy

Použie FLUID FILM na všetky elektrické pripojenia pre osvetľovacie systémy, pružiny listových pér a držiaky pružín, valčeky trupu (ložiská alebo púzdra), pripojenie závesnej spojky, gule, nastavcov výšky, navijak, a akýkoľvek obnažený kov.

Rybárske náradie

Jemne natrite aby ste náradie uchránili hoci aj pred morskou soľou. Použite FLUID FILM na mazanie skrutiek, ložísk, čapov, vlečné podložky a ako ochranný náter.

Houseboaty sú vystavované neustálej vlhkosti a preto ich kovové časti korodujú omnoho rýchlejšie. FLUID FILM dokáže ochrániť všetky kovové časti pred hrdzou a tým šetrí nákladné opravy povrchov a výmeny celých kovových dielcov.
Lode a člny