1. Úvod
  2. DOMÁCNOSTI
  3. Lode, motory a jetsky

Lode

NastriekajteFLUID FILM na celý motor, elektrické prípojky, kovanie, vložky, zámky, káble, tiahla, ozubené kolesá, všetky kovy pre ochranu proti korózii. FLUID FILM vyleští plasty a ochráni a vyleští kovové zábradlia. Vynikajúca ochrana pre zazimovanie. Na lodné prívesy, použite na všetky elektrické pripojenia pre systém osvetlenia, pružiny listového pérovania a závesné ramená, valčeky trupu (ložiská alebo puzdra), pripojenie závesnej spojky, gule, nástavcov výšky, navijak, a všetky exponované kovy.

Jetski

Nastriekajte FLUID FILM na celý motor, elektrické prípojky, škrtiace klapky (vonkajšie), reverznú páku vačky, káble (do bovdenu), spodok motora / trysku, a ložisko riadenia. Môžete ho tiež použiť na súčasť plastového obloženia.

Lodné prívesy

Použie FLUID FILM na všetky elektrické pripojenia pre osvetľovacie systémy, pružiny listových pér a držiaky pružín, valčeky trupu (ložiská alebo púzdra), pripojenie závesnej spojky, gule, nastavcov výšky, navijak, a akýkoľvek obnažený kov.

Rybárske náradie

Jemne natrite aby ste náradie uchránili hoci aj pred morskou soľou. Použite FLUID FILM na mazanie skrutiek, ložísk, čapov, vlečné podložky a ako ochranný náter.

Houseboaty sú vystavované neustálej vlhkosti a preto ich kovové časti korodujú omnoho rýchlejšie. FLUID FILM dokáže ochrániť všetky kovové časti pred hrdzou a tým šetrí nákladné opravy povrchov a výmeny celých kovových dielcov.

Naši významní zákazníci:

MSM Martin s.r.o.Enpay logoPerfect Colour s.r.o.Autoservis ŠtefankoKontakt na predajcuZVS

ZVS
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk