Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

 

Neškodíme životnému prostrediu

Máme partnerov v Bratislave a Čadci, kde si možete kúpiť sprej FLUID FILM AS R 400ml a objednať náš celý sortiment.

Kontakty v sekcii FAQ/Predajne - Predajne

 

Fluid Film v reálnom živote, fotka od nášho zákazníka.


Pred aplikáciou Fluid Film

pred aplikáciou


4 mesiace po aplikácii (bola menená brzdová hadička)

Po aplikacii Fluid Filmu

NAJPREDÁVANEJŠÍ

iba na e-shope 9,90 EUR

TOVAR V AKCII

iba na e-shope 30,00 EUR
iba na e-shope 20,50 EUR

Pridajte sa k nám 

 

Spojte sa s nami  


PRIEMYSEL » Poľnohospodárstvo
Aplikácie v poľnohospodárstve

Aplikátory a striekače na tekuté hnojivo

Nalejte FLUID FILM do prívodu, zapnite čerpadlo a pretočte raz alebo dvakrát, aby ste si boli istý že kvapalina je všade. Keď príde čas použiť striekačku znovu, bude v bezchybnom stave. FLUID FILM Liquid funguje dobre aj v týchto prípadoch.

Svorky batérií

FLUID FILM je nevodivý, takže očistite okolo svoriek batérie, pripojte svorky a potom nastriekajte FLUID FILM.  Nevysúšajúce vlastnosti FLUID FILMu poskytujú dlhodobú ochranu v tejto aplikácii.  FLUID FILM tiež udržiava batérie bez korózie.  Nechránené terminály môžu viesť ku korózii káblového zväzku, čo znamená drahé opravy.

Reťaze

FLUID FILM preniká do vnútra reťaze, bráni opotrebovaniu a umožňuje dlhodobejšie mazanie.  Vytlačením všetkej obsiahnutej vody, zanecháva bariéru ochrany s dostatočnou silou neodletieť ani sa nezmyť vodou.  V prašnom prostredí, FLUID FILM odoláva prichycovaniu nečistôt v dôsledku jeho hladkej a neprilnavej konzistencie. FLUID FILM drží v širokom pásme teplôt, odoláva vysokej vlhkosti a pretože nezamŕza, zabraňuje zasekávaniu reťaze kvôli zamrznutej vode v článkoch reťaze.  FLUID FILM potvrdil predĺženie životnosti reťazí pohybového pohonu v soľných kombajnoch až o 300%.

Medzinárodní zákazníci

John Deere bežne používa FLUID FILM na ochranu kombajnov a traktorov vo svojích priemyselných zariadeniach, aby boli chránené pred škodlivými prvkami, keď sú dodávané do zámoria. FLUID FILM sa predáva aj cez vlatnú dílerskú sieť.

"Fluid Film môže byť použitý na zariadeniach John Deere. Je to vynikajúce mazivo, chráni pred hrdzou a koróziou, a ako dlhodobý penetrák. Možno ho použiť na poľnohospodárske stroje a zariadenia, ako aj iné typy vozidiel. Fluid Film zabraňuje tvorbe snehu a ľadu  na pohyblivých častiach, a čistí oceľové laná a pásy. Používajte ho na pracovnú obuv pomáha odpudzovať vodu, alebo na čistenie svoriek na batériách. Plus, Fluid Film je šetrný k životnému prostrediu, bez obsahu rozpúšťadiel, a je netoxický." - zdroj https://jdparts.deere.com

 

 

 

CASE/New Holland používa ako prevenciu korózie na ťažkú techniku skladovanú alebo dodávanú v zámorí a produkty Fluid Film predáva v rámci vlastnej siete predajcov poľnohospodárskej techniky.

 

 

Caterpillar používa ako prevenciu korózie na ťažkú techniku skladovanú alebo dodávanú v zámorí a produkty Fluid Film predáva v rámci vlastnej siete predajcov poľnohospodárskej techniky.

 

Poľnohospodártvo