1. Úvod
  2. PRIEMYSEL
  3. Poľnohospodárstvo
Aplikácie v poľnohospodárstve

Aplikátory a striekače na tekuté hnojivo

Nalejte FLUID FILM do prívodu, zapnite čerpadlo a pretočte raz alebo dvakrát, aby ste si boli istý že kvapalina je všade. Keď príde čas použiť striekačku znovu, bude v bezchybnom stave. FLUID FILM Liquid funguje dobre aj v týchto prípadoch.

Svorky batérií

FLUID FILM je nevodivý, takže očistite okolo svoriek batérie, pripojte svorky a potom nastriekajte FLUID FILM.  Nevysúšajúce vlastnosti FLUID FILMu poskytujú dlhodobú ochranu v tejto aplikácii.  FLUID FILM tiež udržiava batérie bez korózie.  Nechránené terminály môžu viesť ku korózii káblového zväzku, čo znamená drahé opravy.

Reťaze

FLUID FILM preniká do vnútra reťaze, bráni opotrebovaniu a umožňuje dlhodobejšie mazanie.  Vytlačením všetkej obsiahnutej vody, zanecháva bariéru ochrany s dostatočnou silou neodletieť ani sa nezmyť vodou.  V prašnom prostredí, FLUID FILM odoláva prichycovaniu nečistôt v dôsledku jeho hladkej a neprilnavej konzistencie. FLUID FILM drží v širokom pásme teplôt, odoláva vysokej vlhkosti a pretože nezamŕza, zabraňuje zasekávaniu reťaze kvôli zamrznutej vode v článkoch reťaze.  FLUID FILM potvrdil predĺženie životnosti reťazí pohybového pohonu v soľných kombajnoch až o 300%.

Medzinárodní zákazníci

John Deere bežne používa FLUID FILM na ochranu kombajnov a traktorov vo svojích priemyselných zariadeniach, aby boli chránené pred škodlivými prvkami, keď sú dodávané do zámoria. FLUID FILM sa predáva aj cez vlatnú dílerskú sieť.

"Fluid Film môže byť použitý na zariadeniach John Deere. Je to vynikajúce mazivo, chráni pred hrdzou a koróziou, a ako dlhodobý penetrák. Možno ho použiť na poľnohospodárske stroje a zariadenia, ako aj iné typy vozidiel. Fluid Film zabraňuje tvorbe snehu a ľadu  na pohyblivých častiach, a čistí oceľové laná a pásy. Používajte ho na pracovnú obuv pomáha odpudzovať vodu, alebo na čistenie svoriek na batériách. Plus, Fluid Film je šetrný k životnému prostrediu, bez obsahu rozpúšťadiel, a je netoxický." - zdroj https://jdparts.deere.com

 

 

 

CASE/New Holland používa ako prevenciu korózie na ťažkú techniku skladovanú alebo dodávanú v zámorí a produkty Fluid Film predáva v rámci vlastnej siete predajcov poľnohospodárskej techniky.

 

 

Caterpillar používa ako prevenciu korózie na ťažkú techniku skladovanú alebo dodávanú v zámorí a produkty Fluid Film predáva v rámci vlastnej siete predajcov poľnohospodárskej techniky.

 

Naši významní zákazníci:

MSM Martin s.r.o.Enpay logoPerfect Colour s.r.o.Autoservis ŠtefankoKontakt na predajcuZVS

ZVS
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk