1. Úvod
  2. PRIEMYSEL
  3. Lanovky, laná
Lanovky a laná

Lanovky

 

Vysoké statické a dynamické nároky na laná a káble v agresívnom prostredí vyžadujú kvalitnú antikoróznu ochranu.

Antikorózne ochranné prostriedky FLUID FILM boli vyvíjané v laboratóriách aj za extrémnych reálnych podmienok na základe starostlivo pripravovaných experimentov s ohľadom na všetky požiadavky.

 

-FLUID FILM Liquid A - ako antikorózny ochranný olej je vyrobený na bázi lanolínu a neobsahuje rozpúšťadlá. Je doporučovaný ako základná vrstva starých zhrdzavených poprípade vo vode ponorených lán a káblov. Vďaka jeho neobyčajne silnej penetračnej a hydrofóbnej schopnosti sa aj od kondenzátu vlhkým a zhrdzaveným jednotlivým drôtom všetkých vrstiev lana dostáva vysokokvalitnej antikoróznej ochrany.

 

Pokiaľ má dobre držiace staršie mazivo zostať zachované (bez akejkolvek ďalšej úpravy lana), FF Liquid A vlastnosti tohto maziva neporuší, naopak ich podporuje takisto ako aj funkciu mazacieho prostriedku.

 

-FLUID FILM WRO-EP - tento antikorózny prostriedok neobsahuje žiadne rozpúšťadlá a splňuje všestranné požiadavky na údržbu lán. Za určitých okolností predstavuje použitie tohto produktu jedinú racionálnu možnosť vytvoriť pomocou jedinej základnej vrstvy ochranný aj mazací film, napr. u rýchlo sa pohybujúcich a starých lán.

 

Laná

Naši významní zákazníci:

MSM Martin s.r.o.Enpay logoPerfect Colour s.r.o.Autoservis ŠtefankoKontakt na predajcuZVS

ZVS
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk