Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

 

Neškodíme životnému prostrediu

Máme partnerov v Bratislave a Čadci, kde si možete kúpiť sprej FLUID FILM AS R 400ml a objednať náš celý sortiment.

Kontakty v sekcii FAQ/Predajne - Predajne

 

Fluid Film v reálnom živote, fotka od nášho zákazníka.


Pred aplikáciou Fluid Film

pred aplikáciou


4 mesiace po aplikácii (bola menená brzdová hadička)

Po aplikacii Fluid Filmu

NAJPREDÁVANEJŠÍ

iba na e-shope 9,90 EUR

TOVAR V AKCII

iba na e-shope 30,00 EUR
iba na e-shope 20,50 EUR

Pridajte sa k nám 

 

Spojte sa s nami  


PRIEMYSEL » Lanovky, laná
Lanovky a laná

Lanovky

 

Vysoké statické a dynamické nároky na laná a káble v agresívnom prostredí vyžadujú kvalitnú antikoróznu ochranu.

Antikorózne ochranné prostriedky FLUID FILM boli vyvíjané v laboratóriách aj za extrémnych reálnych podmienok na základe starostlivo pripravovaných experimentov s ohľadom na všetky požiadavky.

 

-FLUID FILM Liquid A - ako antikorózny ochranný olej je vyrobený na bázi lanolínu a neobsahuje rozpúšťadlá. Je doporučovaný ako základná vrstva starých zhrdzavených poprípade vo vode ponorených lán a káblov. Vďaka jeho neobyčajne silnej penetračnej a hydrofóbnej schopnosti sa aj od kondenzátu vlhkým a zhrdzaveným jednotlivým drôtom všetkých vrstiev lana dostáva vysokokvalitnej antikoróznej ochrany.

 

Pokiaľ má dobre držiace staršie mazivo zostať zachované (bez akejkolvek ďalšej úpravy lana), FF Liquid A vlastnosti tohto maziva neporuší, naopak ich podporuje takisto ako aj funkciu mazacieho prostriedku.

 

-FLUID FILM WRO-EP - tento antikorózny prostriedok neobsahuje žiadne rozpúšťadlá a splňuje všestranné požiadavky na údržbu lán. Za určitých okolností predstavuje použitie tohto produktu jedinú racionálnu možnosť vytvoriť pomocou jedinej základnej vrstvy ochranný aj mazací film, napr. u rýchlo sa pohybujúcich a starých lán.

 

Laná

Priemysel