Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

 

Neškodíme životnému prostrediu

Máme partnerov v Bratislave a Čadci, kde si možete kúpiť sprej FLUID FILM AS R 400ml a objednať náš celý sortiment.

Kontakty v sekcii FAQ/Predajne - Predajne

 

Fluid Film v reálnom živote, fotka od nášho zákazníka.


Pred aplikáciou Fluid Film

pred aplikáciou


4 mesiace po aplikácii (bola menená brzdová hadička)

Po aplikacii Fluid Filmu

NAJPREDÁVANEJŠÍ

iba na e-shope 9,90 EUR

TOVAR V AKCII

iba na e-shope 30,00 EUR
iba na e-shope 20,50 EUR

Pridajte sa k nám 

 

Spojte sa s nami  


DOMÁCNOSTI » Autá a karavany

Svorky akumulátora

FLUID FILM je nevodivý, takže čistý okolo svoriek batérie, zaistite pripojenie a potom streknite FLUID FILM. Neuschýnajúce vlastnosti FLUID FILMu poskytujú dlhodobú ochranu v tejto aplikácii. FLUID FILM tiež udržiava batérie bez hrdzavenia. Nechránené svorky môžu viesť ku korózii káblového zväzku, čo znamená nákladné opravy.

Chróm

Ochráni a zažiari všetok chróm, napríklad rámy a kolesá, a nedovolí muchám prilepiť sa na chróm nárazníkov. Neschnúce vlastnosti FLUID FILMu poskytujú dlhodobú ochranu v tejto aplikácii. FLUID FILM zastaví kvitnutie chrómu a ochráni chrómované kolesá pred poškodením od prachu z brzdových platničiek.

Zámky / Pánty / Pásy

FLUID FILM poskytuje hladkú, dlhotrvajúcu lubrikáciu, ktorá môže trvať až 36 mesiacov v zámkoch, alebo pántoch a sedadlových koľajniciach za normálnych prevádzkových podmienok. Tiež zamedzuje zamŕzanie zámkov, a to aj v teplotách hlboko pod bodom mrazu. Stačí malé množstvo aby išli zámky hladko. Skvelé pre opravu problémových zámkov.

FLUID FILM

Podvozky

FLUID FILM preniká na základ kovu, poskytuje trvalú, ochrannú bariéru pred korozívnym účinkom soli, vápnika a chloridu sodného, pesticídov a hnojív. Ponúka jednoduchú "nekvapkajúcu" aplikáciu, FLUID FILM ponúka lacnejšiu a účinnejšiu alternatívu k štandardným náterom podvozku. Ochraňuje podvozok pred koróziou, FLUID FILM tiež zostáva mäkký a ohybný, samoopravujúci sa, nevysúšavý, a nepraská. FLUID FILM sa dostane do neprístupných oblastí, poskytuje až na celý rok pevnú ochranu. Na jedno vozidlo stačí niečo vyše litra materiálu. Aplikovať pomocou štandardnej pištole na podvozky alebo airless postrekovača.

Lodné prívesy

Použie FLUID FILM na všetky elektrické pripojenia pre osvetľovacie systémy, pružiny listových pér a držiaky pružín, valčeky trupu (ložiská alebo púzdra), pripojenie závesnej spojky, gule, nastavcov výšky, navijak, a akýkoľvek obnažený kov.

Automobily

Korózia auta

Aby auto nezhrdzavelo...

Ochrana podvozku