1. Úvod
  2. DOMÁCNOSTI
  3. Autá a karavany

Svorky akumulátora

FLUID FILM je nevodivý, takže čistý okolo svoriek batérie, zaistite pripojenie a potom streknite FLUID FILM. Neuschýnajúce vlastnosti FLUID FILMu poskytujú dlhodobú ochranu v tejto aplikácii. FLUID FILM tiež udržiava batérie bez hrdzavenia. Nechránené svorky môžu viesť ku korózii káblového zväzku, čo znamená nákladné opravy.

Chróm

Ochráni a zažiari všetok chróm, napríklad rámy a kolesá, a nedovolí muchám prilepiť sa na chróm nárazníkov. Neschnúce vlastnosti FLUID FILMu poskytujú dlhodobú ochranu v tejto aplikácii. FLUID FILM zastaví kvitnutie chrómu a ochráni chrómované kolesá pred poškodením od prachu z brzdových platničiek.

Zámky / Pánty / Pásy

FLUID FILM poskytuje hladkú, dlhotrvajúcu lubrikáciu, ktorá môže trvať až 36 mesiacov v zámkoch, alebo pántoch a sedadlových koľajniciach za normálnych prevádzkových podmienok. Tiež zamedzuje zamŕzanie zámkov, a to aj v teplotách hlboko pod bodom mrazu. Stačí malé množstvo aby išli zámky hladko. Skvelé pre opravu problémových zámkov.

FLUID FILM

Podvozky

FLUID FILM preniká na základ kovu, poskytuje trvalú, ochrannú bariéru pred korozívnym účinkom soli, vápnika a chloridu sodného, pesticídov a hnojív. Ponúka jednoduchú "nekvapkajúcu" aplikáciu, FLUID FILM ponúka lacnejšiu a účinnejšiu alternatívu k štandardným náterom podvozku. Ochraňuje podvozok pred koróziou, FLUID FILM tiež zostáva mäkký a ohybný, samoopravujúci sa, nevysúšavý, a nepraská. FLUID FILM sa dostane do neprístupných oblastí, poskytuje až na celý rok pevnú ochranu. Na jedno vozidlo stačí niečo vyše litra materiálu. Aplikovať pomocou štandardnej pištole na podvozky alebo airless postrekovača.

Lodné prívesy a prípojné vozíky

Použie FLUID FILM na všetky elektrické pripojenia pre osvetľovacie systémy, pružiny listových pér a držiaky pružín, valčeky trupu (ložiská alebo púzdra), pripojenie závesnej spojky, tažnej gule, nastavcov výšky, navijak, a akýkoľvek obnažený kov.

Korózia auta

Aby auto nezhrdzavelo...

Ochrana podvozku

Naši významní zákazníci:

MSM Martin s.r.o.Enpay logoPerfect Colour s.r.o.Autoservis ŠtefankoKontakt na predajcuZVS

ZVS
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk